Kolesarske novice 2024, September

Zgodba o slabših: veslač Hamish Bond je človek, ki ga je treba gledati na svetovnem kronometru 2017

Olimpijski prvak v veslanju Hamish Bond bi lahko poskrbel za veliko razburjenje na svetovnem prvenstvu TT naslednji teden

Ekipa Sky je podpisala možnost Classics Dylan van Baarle

Nizozemec Dylan van Baarle podpisuje za ekipo Sky iz Cannondale-Drapac

Izboljšanje ženskega kolesarjenja: Dame Sarah Storey Q&A

Dama Sarah Storey nam govori o tem, kaj je treba narediti za izboljšanje ženskega kolesarjenja

Najnovejša kolesarska super-ekipa? Ekipa Sunweb dominira uvodni konec tedna svetovnega prvenstva

Zmage v moškem in ženskem ekipnem kronometru prispevajo k že tako impresivni sezoni ekipe Sunweb

Oglejte si: belgijski kolesarji vadijo menjavo kolesa pred svetovnim prvenstvom v kronometru

Vidimo lahko tri kolesarje, ki vadijo menjavo kolesa z različnimi stopnjami spretnosti in elegantnosti

Eddy Merckx, Vincenzo Nibali in Sean Kelly med zvezdami na Cycle Showu

Na NEC Cycle Showu bodo ta konec tedna na ogled mešanica zmagovalcev Tour de France in dobitnikov olimpijskih medalj

Vrnitev v Roubaix: 9. etapa Dirke po Franciji leta 2018 se bo pomerila po 15 tlakovanih sektorjih

Predogled 9. etape Dirke po Franciji 2018, ki bo kolesarje popeljala čez 15 tlakovanih sektorjev, ki pokrivajo 21,7 km od 154 km etape

Edina stvar, ki je bila hujša od počasne vožnje, je bila ustavitev': Mark Beaumont na svoji rekordni vožnji okoli sveta

Poškodovane noge, osebna odrekanja in najhujši mačka na svetu: Mark Beaumont jezdi okoli sveta v manj kot 80 dneh

Svetovno prvenstvo: Johan Museeuw podpira Dumoulina za TT; pravi, da je cestna dirka odprta

Nekdanji svetovni prvak pove svoje mnenje o letošnjih dirkah

Svetovno prvenstvo: Annemiek van Vleuten je zmagala v posamičnem kronometru za ženske

Van Vleuten premaga rojaka van der Breggna in zmaga na svetovnem kronometru

UCI omejuje ekipe WorldTour na osem kolesarjev v Grand Tours

Dirke bodo od naslednje sezone omejene na skupaj 176 kolesarjev, na drugih dirkah pa bo dovoljenih le sedem na ekipo

Mark Cavendish in Pete Kennaugh se bosta združila za šestdnevni London

Mark Cavendish in Pete Kennaugh se bosta naslednji mesec združila v London Six Day

Svetovno prvenstvo: Tom Pidcock je zmagal v kronometru za mladince

K svojim naslovom v ciklokrosu je Tom Pidcock zdaj postal mladinski svetovni prvak v TT

Seven Cycles izda nove stožčaste kolutne vilice

ENVE stopi na stran, podjetje s sedežem v Bostonu izda nove diskaste gramozne vilice

Svetovno prvenstvo: 'Lahko bi videli presenetljivega zmagovalca' Sean Kelly napoveduje odprto cestno dirko

Kelly napoveduje, da ima več kot 12 kolesarjev možnost za zmago na moški cestni dirki

Svetovno prvenstvo: Tom Dumoulin je zmagal v posamičnem kronometru

Tom Dumoulin zmagal na moškem posamičnem kronometru, Chris Froome tretji

Ali Tour de Yorkshire postaja največja britanska dirka?

Razširitev moške in ženske dirke povzroči rast delnic Tour de Yorkshire

Svetovno prvenstvo 2018: Poti, TV-vodnik in vse, kar morate vedeti

Boj za mavrico se začne v nedeljo, 23. septembra, z ekipnim kronometrom za moške in ženske

Svetovno prvenstvo: zmagovalna vožnja Toma Pidcocka na Stravi

Tom Pidcock je zmagal v kronometru za mladince in svojo statistiko naložil v Stravo

Svetovni kolesarski hitrostni rekord: James MacDonald's JOGLEJOG rekord v številkah

Oglejte si nore številke Jamesa MacDonalda iz njegove plošče JOGLEJOG

Novi predsednik UCI David Lappartient se bo lotil motornega dopinga

Novoizvoljeni David Lappartient bo obravnaval motorični doping kot glavno prednostno nalogo predsednika UCI

Svetovni kolesarski hitrostni rekord: pogled nazaj na rekord z Jamesom MacDonaldom

James MacDonald nam govori o vzponih in padcih svojega zapisa JOGLEJOG

Svetovno prvenstvo: Chantal Blaak zmagala na cestni dirki za ženske po zaslugi solo napada

Chantal Blaak je jasno zmagala in nadaljevala nizozemsko prevlado na svetovnem prvenstvu

Svetovno prvenstvo: Peter Sagan zmaga v fotofinišu in osvoji zgodovinski tretji naslov

Peter Sagan je prvi kolesar, ki je trikrat zapored zmagal na svetovnem prvenstvu

OTE Energy Pack pregled

Nekaj najokusnejših izdelkov športne prehrane

Recenzija kolesarskih čevljev Bont Vaypor+

Bont Vaypor+ je brezkompromisen zmogljiv kolesarski čevelj. Za ceno vam ne manjka

Ena petina ubitih ali huje poškodovanih kolesarjev zaradi operacije 'close pass' v West Midlandsu

Leto dni od njegove uvedbe se je v West Midlandsu število incidentov zmanjšalo za eno petino zahvaljujoč OpClosePass

Oglejte si: 'manjkajoče' zadnje 4 km svetovnega prvenstva

Peter Sagan se je pojavil na koncu in zmagal, toda kaj se je zgodilo v vodstvu?

Dhb postane modra za svojo kolekcijo jesen/zima 17

Modre hlačne nogavice z oprsnikom in predelana kolekcija Blok poudarjajo novo ponudbo dhb

Sean Kelly se bori za rešitev An Post-Chain Reaction po opustitvi sponzorja

An Post bo odstopil od primarnega sponzorstva, tako da bo Sean Kelly iskal nova sredstva

Axeon Hagens Berman: Ameriška tovarna uspešnic

Cyclist se je pogovarjal z Axelom Merckxom o vzponih in padcih najuspešnejše kolesarske razvojne ekipe Axeon Hagens Berman

Laburistična stranka obljublja radikalno spremembo financiranja kolesarstva

Ko je govoril na konferenci laburistične stranke, se je Andy McDonald zavezal, da bo letno porabil 10 funtov na prebivalca za kolesarjenje in hojo

Rotor Press Fit spodnji nosilec BB30 prvi pogled

Nove aluminijaste skodelice, ki obljubljajo, da nas bodo rešile grozljivega škripanja spodnjega nosilca za stiskanje

Jason Kenny želi postati najuspešnejši britanski olimpijec

Jason Kenny bo tekmoval v seriji Revolution, preden se bo spopadel z olimpijskimi igrami v Tokiu leta 2020

Philippe Gilbert cilja na uspeh Milano-San Remo in Pariz-Roubaix s Quick-Step Floors

Philippe Gilbert je podaljšal pogodbo s podjetjem Quick-Step Floors, ki želi prevzeti vseh pet spomenikov

N+1: Mislite, da ne potrebujete drugega kolesa? Ponovno premisli